Arge
UNIGUM, kurulduğu ilk günden itibaren sakız üretimi kapsamında AR-GE’ye yatırım yaparak bu konuda uzmanlaşmış ve büyük tecrübe sahibi olmuştur. İlk günden bu güne Araştırma Geliştirme faaliyetlerini çalışma disiplinin merkezinde tutmaya devam etmektedir.
İnsan ve çevre odaklı ürünler geliştirmeyi amaçlayan UNIGUM, Avrupa, Asya, Ortadoğu, Arap Yarımadası ve Kuzey Afrika dahil toplamda 50’den fazla ülkede 20’den fazla markasıyla tek yetkili satıcı firma olan SmartGUM vasıtası ile tüketicilerle buluşmaya devam etmektedir.
UNIGUM, GOSB’da bulunan fabrikasında full otomasyonlu makina parkı ile tam entegre üretim gücünü AR-GE deneyimi ile birleştirerek, yenilikçi sakızın duygusal ve rasyonel faydalarını öne çıkaran inovatif ürünler geliştirmektedir.
UNIGUM AR-GE departmanı tarafından geliştirilen Exit Vitaminli Sakız, bağışıklık siteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken, yorgunluk ve bitkinlik hislerinin azalmasına da yardımcı olmaktadır.
Hem yetişkinlerin hem de çocukların günlük C Vitamini ihtiyacını sakız çiğneyerek sağlıklı bir şekilde karşılamasını amaçlayan “Exit Vitaminli Sakız” tüketicilerine canlılık vermekte ve enerji katmaktadır.
UNIGUM, Araştırma ve Geliştirmenin faydasını kaliteli üretim gücü ile birleştirerek yenilikçi ve fonksiyonel ürünler geliştirmeye devam etmektedir.
2021 © Unigum. Tüm hakları saklıdır.